III Wojna Światowa. Przetrwa ją tylko Polska. Szokująca wizja o. Klimuszko

0
1466
Koniec świata! Czy przepowiednia o. Klimuszki spełnia się na naszych oczach?! Ojciec Czesław Klimuszko.
Koniec świata! Czy przepowiednia o. Klimuszki spełnia się na naszych oczach?! Ojciec Czesław Klimuszko.

O. Czesław Klimuszko to jeden z zapomnianych polskich jasnowidzów, który ma na swoim całkiem sporo trafnych wizji. Przewidział między innymi wybór Karola Wojtyły na Papieża, a także najazd islamistów na Europę. Miał także szokującą wizję na temat III Wojny Światowej!

Franicszkanin o. Klimuszko żył w latach 1905-1980 i najbardziej znany był ze swych wizji, z których wiele się sprawdziło. Wybór Karola Wojtyły na papieża oraz islamski najazd na Europę to najpopularniejsze z nich.

Wojna wybuchnie na południu

O. Klimuszko przedstawił także wizję III Wojny Światowej. – Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój – mówił.

Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie – prorokował.

Dziesięć procent jest skazane

Nowy potop! Zadławi się w Gibraltarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą – podkreślał.

Polska w tej sytuacji ma jednak wyjść na wojnie “nie najgorzej”. – Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża – mówił o. Klimuszko.