Tajemnice francuskiej posiadłości Jana Kulczyka. “Zwykli ludzie nie mieli tam wstępu” [FOTO]

0
1119
Zamek Chateau de Madrit oraz Jan Kulczyk. / Foto: google maps / YouTube

Jan Kulczyk, który oficjalnie zmarł przed pięcioma laty, był dla Polaków postacią tajemniczą, a zarówno wokół jego życia było wiele tajemnic, jak i wokół śmierci narasta ich coraz więcej.

Jan Kulczyk duży majątek odziedziczył po ojcu, który sprzedawał polskie towary w Niemczech za PRL. Sam miliarder zbił ogromny majątek na interesach z III RP, a wszędzie tam gdzie duże pieniądze obecne są i podejrzenia.

Także sama śmierć Jana Kulczyka, do której miało dojść w 2015 roku jest tajemnicza, a wiele osób, w tym polityków, dziennikarzy i aktorów, wierzy, że miliarder dalej żyje, a przynajmniej, że w 2015 roku własną śmierć sfingował.

Tajemnice posiadłości Kulczyka

Majątek Kulczyka był skrywany przed oczami zwykłych obywateli, miliarder posiadał m.in. zamek Chateau de Madrit na francuskim wybrzeżu, który wart jest kilkadziesiąt miliardów dolarów.

Nie wiadomo od kiedy zamek jest własnością Kulczyka, wiadomo że ma jednak bogatą historię, Winston Churchill pisał swoje słynne pamiętniki, a miliarder Arystoteles Onassis oświadczył się byłej żonie prezydenta USA.

Kiedy był w posiadaniu Kulczyka zamek został jednak urządzony bardzo nowocześnie, jak opisuje portal nczas.com: “Na części dachu zamczyska znajduje się basen, obok lądowisko dla helikopterów. Z zamku usytuowanego tuż nad skalnym urwiskiem, rozciąga się piękny widok na zatokę”.

Sam Jan Kulczyk miał bardzo lubić spędzać czas w tej posiadłości, czemu patrząc na zdjęcia nie można się dziwić. Tych w sieci nie ma jednak wcale tak dużo, jak można domniemywać posiadłość i jej zawartość były pilnie strzeżoną tajemnicą.

Chateau de Madrit . Foto: google maps
Chateau de Madrit . Foto: google maps