Bill Gates i jego szczepionki “ożywili” polio w Afryce?! “Ryzyko jest bardzo wysokie”

0
1108
Czy Bill Gates i jego szczepionki
Czy Bill Gates i jego szczepionki "ożywili" polio w Afryce?! Źródło: YouTube

WHO musiało przyznać, że szczepionki, które Bill Gates finansuje w Afryce, i które zastosowano w Czadzie, wywołały przypadki ostrego porażenia zdiagnozowane m.in. w sąsiednim Sudanie. Istnieje obawa, że zjadliwy patogen może wywołać epidemię polio w regionie, a nawet na całym świecie.

“Sytuacja wydaje się jeszcze poważniejsza. Urzędnicy obawiają się, że wirus polio typu 2 pochodzący ze szczepionki, może przekroczyć granice kontynentu i rozprzestrzenić się na całym świecie” – czytamy na nczas.com. Okazuje się, że współwinny sytuacji może być Bill Gates.

„Choć brzmi to szokująco, to klęska Big Pharma nie jest czymś nowym. Po wydaniu około 16 miliardów dolarów w ciągu 30 lat na zwalczenie polio, międzynarodowe organizacje zdrowotne ‚przypadkowo’, ponownie wprowadziły tę chorobę do Pakistanu, Afganistanu, a także Iranu, ponieważ region Azji Środkowej został dotknięty zjadliwym szczepem polio wywołanym przez korporacyjny lek farmaceutyczny” – czytamy na portalu zerohedge.com.

W 2019 roku rząd Etiopii polecił zniszczyć 57 tys. doustnej szczepionki przeciwko polio typu 2 – wszystko dlatego, że choroba wróciła PO zastosowaniu farmaceutyku. „Należy zauważyć, że doustna szczepionka przeciwko polio jest wpychana ludności afrykańskiej przez Global Polio Eradication Initiative (GPEI), konsorcjum wspierane i finansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów” – zwrócił uwagę autor tekstu na zaerohedge.com Tyler Durden.

W tym miejscu warto przypomnieć nagranie, w którym Bill Gates mówi o tym, że ludzi na świecie jest za dużo:

Bill Gates NAGRANY jak mówi o DEPOPULACJI! Szczepionki, sterylizacja i GMO… [VIDEO] – Spisek24

Źródła: zerohedge.com, who.int, apnews.com, spisek24, NCzas.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj