Jan Kulczyk przed śmiercią był szantażowany! “Zgubi cię naiwność i sekretarka”

0
862
Jan Kulczyk. / foto: YouTube

Jan Kulczyk oficjalnie zmarł w 2015 roku, a jak donosi portal Onet, tuż przed śmiercią Kulczyk miał być szantażowany!

Dziennikarze Onetu dotarli do ustaleń prokuratury z 2015 roku, kiedy to Jan Kulczyk był przesłuchiwany w związku z szantażem, o którym była mowa na słynnych taśmach nagranych w restauracji “Sowa&Przyjaciele”.

Jak donosi portal Kulczyk zeznał, że aż 24 osoby z otoczenia miliardera, miały dostać SMS-y, z których wynikało, iż najbardziej znany polski biznesmen jest śledzony. Między innymi Aleksander Kwaśniewski miał otrzymywać wiadomości przestrzegające przed “udziałem w czarnym serialu o Kulczyku”.

Na słynnych taśmach uchwycono wiele rozmów Jana Kulczyka z politykami Platformy Obywatelskiej i innymi osobami znanymi z pierwszych stron gazet, a także tymi, którzy nie afiszują się ze swymi wpływami. Podczas rozmów Kulczyk wspominał o SMS-ach, które dostają jego znajomi.

– Jesteśmy tuż za Tobą. Non stop w podróży. Źle wychodzisz na zdjęciach. Pierwsze kompromitujące materiały wysłaliśmy dzisiaj na razie do twoich 3 wrogów. Sadzisz się na zbawcę świata, a zgubi cię naiwność i sekretarka. Stary pies stracił węch – pisano.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj