Klimatyczne szaleństwo. ONZ wzywa do depopulacji

0
1888
Panel IPCC. / foto: YouTube

Zespół ekspertów Organizacji Narodów Zjednoczonych wzywa do depopulacji w celu ograniczenia zmian klimatu!

W czasopiśmie “Bio Sience” opublikowano artykuł, w którym Międzyrządowy Panel ONZ ds. Zmian Klimatu wezwał do globalnej kontroli populacji, uzasadniając jego wprowadzenie koniecznością zapobiegnięcia mniemanej katastorfie klimatycznej, która czai się za rogiem.

Zmiany klimatu, które mają prowadzić do bliskiej i nieuchronnej katastrofy w najbliższych czasach, są kolejnymi pretekstami dla wprowadzania ograniczeń i kontroli wobec ludzkości. Kontrola populacji do jak na razie najdalej posunięty postulat formułowany przez oficjeli ONZ.

– Naukowcy mają moralny obowiązek wyraźnego ostrzeżenia ludzkości przed każdym katastrofalnym zagrożeniem i „powiedzenia, jak to wygląda – czytamy w czasopiśmie. – W związku z tym obowiązkiem i przedstawionymi poniżej wskaźnikami deklarujemy, wraz z ponad 11000 sygnatariuszami naukowymi z całego świata, jasno i jednoznacznie, że planeta Ziemia stoi w obliczu klimatycznego zagrożenia.

Międzyrządowy Panel ds. Zmian Klimatu (IPCC) twierdzi, że populacja musi zostać ustabilizowana – a najlepiej stopniowo zredukowana – w ramach zapewniających integralność społeczną. To oczywiście warunek dodatkowy, poza tak “oczywistymi” jak rezygnacja z paliw kopalnych czy zmiany nawyków żywieniowych, na przykład pozbycie się z diety mięsa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj