Ratownik medyczny: Szczepionka szkodzi i nie pomaga!

0
4381
Ambulans Źródło: wikimedia
Ambulans Źródło: wikimedia

Żona po szczepieniu źle się poczuła, wezwani ratownicy medyczni powiedzieli, że szczepionka szkodzi i nie pomaga – wyznał słuchacz Radia Elka.

Do Radia Elka dodzwonił się słuchacz, który podzielił się z prowadzącymi historią, która przydarzyła się jego żonie. Kobieta jest nauczycielką – została zaczepiona na COVID-19 i dzień później źle się poczuła.

– Ratownicy, którzy do nas przyjechali zapytali, po co żona się w ogóle szczepiła, a kiedy odpowiedziała, że po to, żeby było normalnie odpowiedzieli, że szczepiąc się tą szczepionką na pewno nie będzie normalnie, i tylko będziemy sobie szkodzić – opowiadał. – Mówili, że szczepionka tylko nabija statystyki i na pewno nie pomaga. Zdumiony mąż zapytał dlaczego w takim razie namawia się ludzi do szczepienia. – Odpowiedzieli, że prawda jest „zamiatana pod dywan” – powiedział.

Ratownicy zapytali zaszczepioną kobietę, czy chce zostać zabrana do szpitala. – Odpowiedziała, że nie, wtedy ratownik powiedział, że to dobrze, bo w leszczyńskim szpitalu wynik wyszedłby pozytywny, statystyka zostałaby nabita, a my panią zawieźlibyśmy do szpitala w Poznaniu lub w Rawiczu, o ile gdziekolwiek by panią przyjęli – relacjonował słuchacz.

Radio postanowiło zbadać sprawę i zadzwoniło do rzeczonego szpitala. – Komentarz personelu przytoczony na antenie, jeżeli miał miejsce, był indywidualnym stanowiskiem udzielających pomocy – powiedział Tomasz Gryczkowski, pełnomocnik dyrektora do spraw pacjentów.

Źródło: Radio Elka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj