Będzie druga Norymberga!? Szykuje się pozew zbiorowy

0
2285
Proces Norymberski - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Facebook

Jak informuje Justyna Socha, przedstawicielka stowarzyszenia STOP NOP, szykowany jest pozew przeciw odpowiedzialnym “za skandal COVID-19 ukartowany przez Forum w Davos”.

Drugi trybunał w Norymberdze jest w przygotowaniu, a pozew zbiorowy ma zostać wytoczony z pomocą tysięcy prawników na całym świecie za amerykańsko-niemieckim prawnikiem Reinerem Fuellmilchem, który ściga osoby odpowiedzialne za skandal COVID-19 ukartowany przez Forum w Davos – informuje na Facebooku Justyna Socha.

Jak pisze Fuellmilch nie jest osamotniony, ale podobne działania podejmują m.in. Angelo Giorgianni czy Robert F. Kennedy. Z kolei w Polsce działa Parlamentarnego Zespołu ds. Naruszeń i Nadużyć Prawa w związku z COVID-19.

Warto przypomnieć, że Reiner Fuellmich jest prawnikiem, któremu udało się wygrać z samochodowym gigantem Volkswagenem w sprawie sfałszowanych katalizatorów oraz Deutsche Bank jako przedsiębiorstwem przestępczym – przypomina Socha. – Angelo Giorgiani sądził mafię sycylijską, natomiast Robert F. Kennedy Jr wygrał z amerykańskim rządem sprawę dot. monitorowania bezpieczeństwa szczepień.

Według Reinera Fuellmicha wszystkie oszustwa popełnione przez niemieckie firmy są śmieszne w porównaniu ze szkodami, które wywołał i nadal powoduje kryzys Covid-19. Ten kryzys Covid-19 powinien zostać przemianowany na „skandal Covid-19”, a wszyscy odpowiedzialni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane manipulacjami i sfałszowanymi protokołami testów – przekonuje dalej prezes stowarzyszenia STOP NOP.

Cały wpis Justyny Sochy dostępny pod TYM LINKIEM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj