Izrael wprowadza segregację sanitarną

0
434
Paszport odporności - zdjęcie ilustracyjne. / foto: YouTube

Od niedzieli Izrael jako pierwszy kraj wprowadził segregację sanitarną. Osoby, które przeszły koronawirusa lub zostały zaszczepione otrzymają specjalny “zielony paszport”, który będzie uprawniał ich do powrotu do normalności.

– Od niedzieli osoby posiadające tzw. zielony paszport – zaszczepione przeciwko Covid-19 i te, które wyzdrowiały – będą mogły korzystać z siłowni i basenów, uczestniczyć w wydarzeniach sportowych, kulturalnych i religijnych, przebywać w hotelach i w synagogach – donosi Polska Agencja Prasowa.

To znaczy, że na naszych oczach spełniają się teorie spiskowe, o których wielokrotnie pisaliśmy, a które okazują się być spiskową praktyką dziejów. Segregacja na tych, którzy poddadzą się eksperymentowi medycznemu i tych zdroworozsądkowych trwa.

Izrael luzuje obostrzenia, część miejsc takich jak sklepy czy galerie handlowe będzie otwarta dla wszystkich, jednak niektóre jak synagogi, siłownie czy baseny dostępne będą tylko dla zaszczepionych. Przy obiektach, do których dostęp będą mieli tylko zaszczepieni pojawią się specjalne zielone oznakowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj