Raport NOP: Już pięć zgonów po szczepieniu na koronawirusa w Polsce!

0
885
Szczepionka, szczepienia Źródło: Pixabay
Szczepionka, szczepienia Źródło: Pixabay

Już blisko tysiąc osób doznało niepożądanych odczynów poszczepiennych, a pięć z nich zmarło, po przyjęciu szczepionki na koronawirusa. Nie są to żadne teorie spiskowe, ani fake-newsy, ale oficjalne rządowe dane.

Na rządowej stronie znajdujemy codziennie aktualizowane raporty, w których czytamy o tym, ile osób doznało NOP-ów po szczepieniu na koronawirusa i czym się one przejawiały.

Według stanu na 1 lutego 2021 rok “zgłoszono 926 niepożądane odczyny poszczepienne, z czego 780 miały charakter łagodny – czyli zaczerwienienie oraz krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia”.

Pięć zgonów po szczepieniu

Pięć osób zmarło po tym, jak zostało zaszczepionych. Poniżej prezentujemy zestawienie tych tragicznych przypadków:

22 stycznia zmarł mężczyzna z Oleśnicy. Opis przypadku: gorączka, spadek ciśnienia tętniczego, tachykardia, 3 razy wzywano zrm pacjenta nie hospitalizowano, zatrzymanie krążenia, zgon.

25 stycznia zmarła kobieta z Krakowa. Opis przypadku: pacjentka z chorobami zasadniczymi, miażdżyca, nadciśnienie, niewydolność krążeniowa, wg lekarza zgon pacjentki nie pozostaje w związku z podaniem szczepionki.

27 stycznia zmarł mężczyzna z powiatu ciechanowskiego. Opis przypadku: nagła duszność, saturacja 82%, RR – 120/98, tętno – 120, potem utrata przytomności, zatrzymanie krążenia, resuscytacja  ZGON.

29 stycznia zmarła kobieta z powiatu brzezińskiego. Opis przypadku: Pacjentka szczepiona w godzinach porannych 26.01. Z relacji rodziny- 27.01 w godzinach wieczornych poczuła ból brzucha, który utrzymywał się również w kolejnych dniach. Ból leczony samodzielnie przez pacjentkę w warunkach domowych lekami przeciwbólowymi i spazmolitycznymi – bez wyraźnej poprawy. Pacjentka przez cały ten czas nie kontaktowała się z przychodnia POZ. Zgon nastąpił 3 dni po szczepieniu. Brak pewności, czy szczepienie mogło mieć wpływ na zgon, dlatego zdarzenie zostaje zgłoszone jako NOP.

29 stycznia zmarła kobieta z Mysłowic. Opis przypadku: od 27.01.2021 gorączka 38,0-38,4st. Biegunka, wymioty. Powikłania: obrzęk płuc, podejrzenie zapalenia płuc. Zgon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj