Klaus Schwab cieszy się z koronawirusa. “Wskaźniki urodzeń muszą spaść”

0
664
Klaus Schwab. / foto: Prt Sc Twitter

Klaus Shwab podczas zakończonego Światowego Forum Ekonomicznego podziękował przywódcy Chin Xi Jinpingowi, a także wyraził nadzieję na owocną współpracę. Wcześniej na Twitterze cieszył się z wybuchu mniemanej pandemii koronawirusa.

Klaus Schwab to współzałożyciel Światowego Forum Ekonomicznego i jeden z czołowych globalistów, którzy po lockdownach wobec mniemanej pandemii koronawirusa szykuje nam Wielki Reset.

W dniach 25-29 stycznia odbyło się tegoroczne Światowe Forum Ekonomiczne, które przebiegało pod hasłem Wielkiego Resetu. Okazją do tego ma być, zgodnie z tytułem książki Schwaba, COVID-19.

Zaraza, która wyszła z Chin, spowodowała dziwne i nikczemne działania rządów, które zdemolowały codzienne życie i gospodarcze. W tym czasie w Chinach życie toczy się normalnie.

Mimo tego Xi Jinping, był jednym z głównych prelegentów forum i nikt mu nie wypomniał tego, że Chiny przez długi czas ukrywały informacje o koronawirusie, a kiedy ten już się rozprzestrzenił po świecie wywołały panikę odcinając od życia miasto Wuhan.

Tymczasem Schwab złożył przywódcy komunistycznych Chin najserdeczniejsze wyrazy przyjaźni i wyraził nadzieję na przyszłą współpracę. Jak to ładnie ujął, “razem rozpoczynamy nową globalną erę”.

Takie słowa Schwaba niekoniecznie muszą dziwić. Portal “Do Rzeczy” przypomina tweet globalisty z mijającego roku: Ponieważ globalna populacja nie jest obecnie stabilna, a wskaźniki urodzeń muszą spaść, można to postrzegać jako bardzo pozytywny wynik pandemii Covid_19.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj