Bill Gates wykupuje ziemię i chce zasłonić Słońce! Popularny bloger ostrzega: to prowadzi do klęski żywiołowej

0
2608
koniec świata, Bill Gates Źródło: Pixabay, YouTube, collage
koniec świata, Bill Gates Źródło: Pixabay, YouTube, collage

Popularny bloger Cezary Pyszny Spamblog przygląda się w swoim najnowszym facebookowym wpisie działaniom, jakie podejmuje ostatnimi czasy Bill Gates.

„Coś wam opowiem. Pan Bill Gates to gość, który się w tańcu nie pierniczy. Na przykład został największym w USA posiadaczem ziem uprawnych – ma ich pi razy oko 100 000 hektarów, czyli 1000 km kwadratowych. Kto bogatemu zabroni? Nikt” – pisze Cezary Pyszny Spamblog.

Rzeczywiście – bogacz zaczął wykupywać ziemię. O sprawie informował również portal NCzas.com. “Bill Gates jest obecnie największym prywatnym właścicielem ziemi rolnej w USA. Miliarder posiada w sumie niemal 100 tys. hektarów (242000 akrów) ziemi uprawnej w różnych częściach Stanów Zjednoczonych” – czytamy na ich stronie.

„Pan Bill Gates wpadł też na świetny pomysł walki z globalnym ociepleniem. Postanowił bowiem rozpylić w atmosferze pył, który ograniczy docieranie do ziemi promieni słonecznych. Dobrze czytacie, pan Gates chce zasłonić słońce” – pisze z kolei dalej bloger.

To również prawda – informowały o tym różne media, m.in. TVP INFO czy INTERIA.

„Jeśli potraficie dodawać na poziomie klas 1-3 szkoły podstawowej, to w tym miejscu może się w was zrodzić podejrzenie, że panu Gatesowi może chodzić nie tyle o walkę z globalnym ociepleniem, co o spowodowanie klęski nieurodzaju na jakimś znacznym obszarze i tym samym wywołanie klęski głodu. Mając 100 tysięcy hektarów ziemi uprawnej można spokojnie zaspokoić znaczne zapotrzebowanie na żywność, dyktując ceny z sufitu.” – uważa Cezary Pyszny.

“O konsekwencjach dla klimatu, bioróżnorodności na ogromnych obszarach i negatywnym wpływie na życie miliardów ludzi nie muszę chyba pytać, bo kto oglądał Animatrix albo Snowpiercer, ten kojarzy scenariusze sci-fi, które przewidziały czym to pachnie. Ba, pan Gates ma też spółkę rozwijającą technologię niewielkich reaktorów atomowych niezależnych od klimatu – w przeciwieństwie do OZE. Ot, przypadek.” – dodaje.

Bloger powołuje się na następujące źródła:

https://www.businessinsider.com/bill-gates-land-portfolio-biggest-private-farmland-owner-in-america-2021-1?IR=T&fbclid=IwAR263Fynz-CUnD6NRTdz5ppyE07qb009bfRqzwoCmC1ZBVuzjzl-7lsRyig

https://www.forbes.com/sites/arielcohen/2021/01/11/bill-gates-backed-climate-solution-gains-traction-but-concerns-linger/?fbclid=IwAR3XRQvQM9HphYuWLOlebaGiNr7RqDWnbucx_0QCuACwduV912H2j9NY8sw

https://www.inverse.com/innovation/bill-gates-thinks-nuclear-energy-is-the-future?fbclid=IwAR3NDHS1F5LEZtvJESEVPwKzSQWXRre2fGhDmSpjU85tUbwdT8blUsrUQTk

Źródło: Facebook/Cezary Pyszny Spamblog

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj