Bill Gates NAGRANY jak mówi o DEPOPULACJI! Szczepionki, sterylizacja i GMO… [VIDEO]

0
1501
Bill Gates Źródło: Instagram/not_just_news_888

W 2017 roku na YouTubie pojawiło się nagranie (tyt. “Bill Gates Szczepionki, GMO, Depopulacja, NWO”) wedle którego miliarder sugeruje, że dla Ziemi najlepsza byłaby depopulacja.

Rzeczywiście, na nagraniu słyszymy Gatesa, który mówi, że można ograniczyć liczbę ludzi “o jakieś 10 lub 15 proc.”.

Gates na nagraniu video skupia się w szczególności na biednych regionach. Prowadzący tłumaczy zaś, że “jedyne szczepionki, które według strony ‘Prison Planet’ zmniejszyły populację to te sterylizujące ludzi”.

Największe dreszcze można poczuć na skórze w momencie, w którym Gates na nagraniu mówi o kosztach życia ludzi z biedniejszych regionów.

Pod nagraniem, które w serwisie YouTube umieścił ktoś posługujący się pseudonimem “Anonymus”, widnieje taki opis:

“Prof. Maria Dorota Majewska. Zapewne wiele osób słyszało o nasilających się epidemiach porażeń wiotkich i paraliżu dzieci obserwowanych prawie na wszystkich kontynentach. Uważa się, że nie są one spowodowane dzikim wirusem polio, tylko innymi podobnymi enterowirusami, szczególnie enterovirusem-D68. Enterowirusy te zawsze występowały w środowisku i wcześniej na ogół nie wywoływały paraliżu. Co spowodowało nagły wzrost ich patogenności? Tego otwarcie się nie dyskutuje, bo to niepoprawne politycznie, ale jest bardzo prawdopodobne, że wirulentna postać tych wirusów pochodzi z doustnych szczepionek p. polio Billa Gatesa, którymi ten „charytatywny” miliarder hojnie obdarowuje dzieci z ubogich krajów Afryki i Azji. Wielokrotnie różne kraje donosiły o epidemiach paraliżu u dzieci po szczepieniach Gatesa, niektóre wytoczyły mu nawet o to procesy”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj