“W d*pie mam maskę”. Cejrowski zaatakowany w Walmarcie! [WIDEO]

0
787
Wojciech Cejrowski. / foto: YouTube: Telewizja Republika

Wojciech Cejrowski w najnowszym odcinku “Studio Dziki Zachód” opowiedział o tym, jak został zaatakowany za brak maski w Walmarcie.

Cejrowski od wielu miesięcy mówi prawdę o mniemanej pandemii koronawirusa i prawdziwych celach, które stoją za lockdownem. Podróżnik też nie godzi się na nakaz zakrywania twarzy.

– Czapka MAGA jest w tej chwili jak jarmułka za Adolfa Hitlera. Możesz dostać po ryju na ulicy – mówił Wojciech Cejrowski. Co prawda nie na ulicy, ale w sklepie przydarzyła mu się podobna sytucja.

Cejrowski zaatakowany za brak maski

W dostępnym na YouTubie programie słyszymy o tym, że Wojciech Cejrowski został fizycznie zaatakowany przez jednego ze swych sąsiadów, gdyż nie założył maski wchodząc do sklepu.

Zamieszczamy zapis relacji Wojciecha Cejrowskiego:

Ja już miałem parę ataków na moją osobę. Podchodzi jakiś, muszę użyć słowa gnojek, bo ja jestem starszy Pan i podchodzi jakiś taki szczaw kompletny, ale szczaw to jest przyjemne słowo, więc podchodzi ten z g na twarzy i mówi do mnie: “Ty”, czego się w Ameryce nie robi.

Tu na południu się mówi “sir” do starszej osoby i nawet między sobą starsze osoby mówią “sir”. I mówi: “Ty, a gdzie masz maskę?”. No to ja mu powiedziałem, gdzie mam maskę. “W dupie mu powiedziałem, że mam maskę”. Dokładnie tak mu powiedziałem, bo mnie zaatakował fizycznie.

Wtedy się na chwilę zatrzymał. Potem, jak konfrontacja się skończyła, mu powiedziałem: “Słuchaj chłopcze, skoro Ty masz maskę i masz maskę z filtrem 56, miał taką wypasioną, to po co Ci maska na mojej twarzy, w pustym sklepie?”.

I on tak wtedy stanął zamrożony wobec nowej koncepcji, tylko on tej koncepcji nie znajdzie na Facebooku na przykład, bo ocenzurują Facebook, zresztą już cenzurują na szeroką skalę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj