WHO niechcący się przyznało?! Wysocyklowe testy PCR prowadzą do fałszywie dodatnich wyników

0
946
Test PCR na koronawirusa. / foto: Raimond Spekking

Od wielu miesięcy w sieci pojawiają się alarmistyczne artykuły dotyczące fałszywie dodatnich wyników testów PCR na koronawirusa. Jak się okazuje informacje, które były oznaczane jako “fake-news” potwierdza – choć niechcący i nieoficjalnie – WHO!

O sprawie pisze amerykański portal zerohedge.com. – WHO dowiodła, że ​​mamy rację – pisze portal, który od wielu miesięcy obala kłamstwa związane z rzekomą pandemią koronawirusa. Ale po kolei.

Przypominamy, że „progi cyklu” (Ct) to poziom, przy którym powszechnie stosowany test reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR) może wykryć próbkę wirusa COVID-19. Im wyższa liczba cykli, tym niższa ilość wirusa w próbce; im niższe cykle, tym bardziej rozpowszechniony był wirus w oryginalnej próbce – przypomina portal.

Wielu ekspertów epidemiologicznych argumentowało, że progi cykli są ważnym miernikiem, dzięki któremu pacjenci, społeczeństwo i decydenci mogą podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące zakaźności i / lub choroby osoby z pozytywnym wynikiem testu COVID-19. Jednak na całym świecie informacje te były ignorowane.

W rzeczywistości już w październiku zwracano uwagę na „przypadkowość” testów PCR na koronawirusa i podkreślano, iż są one bezużyteczne jako wskaźniki choroby “COVID-19”.

Stacey Lennox z PJMedia powiedział: Biden wyda krajowe standardy, takie jak bariery z pleksiglasu w restauracjach, o których mówił podczas debaty, i będzie naciskał na gubernatorów, aby wprowadzili obowiązek noszenia masek.

Niektórzy włamywacze w CDC lub FDA wydadzą nowe wytyczne obniżające Ct używane przez laboratoria, a przypadki zaczną magicznie spadać. W rzeczywistości zmiana ta wyeliminuje jedynie fałszywe alarmy, ale większość Amerykanów o tym nie wie.

– W niecałą godzinę po inauguracji prezydenta Bidena WHO dowiodła, że ​​mamy rację – czytamy dalej na portalu.

W sierpniu stwierdzono, że aż 90% testów COVID-19 w trzech stanach nie wskazuje na aktywną chorobę. Innymi słowy, zbierano szczątki wirusa niezdolne do wywołania infekcji lub przenoszone, ponieważ próg cyklu (Ct) testu PCR zbyt wiele razy wzmacniał próbkę.

Laboratoria w Stanach Zjednoczonych używały Ct 37-40. Epidemiolodzy, z którymi rozmawiano w tym czasie, stwierdzili, że Ct około 30 jest prawdopodobnie bardziej odpowiednie.

Oznacza to, że standardy testów COVID-19 CDC dla testu PCR wykrywały nadmierną liczbę fałszywie pozytywnych wyników. Dane własne CDC sugerują, że PCR nie wykrył żywego wirusa powyżej Ct 33.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj