Przewrót wojskowy w USA? “Aresztujemy Bidena!”

0
639
Joe Biden. / foto: Wikimedia, autor: Gage Skidmore

Dr Steve Pieczenik, były pracownik Departamentu Stanu USA, w rozmowie z Alexem Jonesem ogłosił szokujące rewelacje. W USA ma rzekomo trwać obecnie cichy przewrót wojskowy. Jakie będą jego efekty?

Najpierw odnieśmy się do faktu, że teraz oficjalnie jesteśmy w trakcie wojskowego przewrotu. To co się stało i dlaczego biorę w tym udział, związane jest z tym, że przeprowadzałem miękkie przewroty w USA – zaczął dr Pieczenik.

Podkreślił, że nie może podawać szczegółów trwającej operacji, ale “w efekcie będziemy aresztowali Pelosi, Bidena, Huntera Bidena, Mitta Romney’a”. Dr Pieczenik odniósł się także do sprawy tzw. ataku na Kapitol, który de facto żadnym atakiem nie był, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Przechwyciliśmy wszystkie te informacje i przejęliśmy komputer Nancy Pelosi. A na marginesie nie było żadnych zamieszek na Kapitolu – mówił. – Wysłaliśmy tam siły specjalne by przejęły laptopa Nancy Pelosi.

Ludzie których ja znam poszli tam pokojowo. Ci którzy poszli aby coś zabrać byli z sił specjalnych – podkreślił dr Pieczenik. I dodał: oznaczyliśmy komputery, oznaczyliśmy karty do głosowań, a wszystko co się dzieje jest operacją wywiadowczą. Nic się nie zmieniło. To co się dzieje zostało zrobione przez Trumpa, biznesmena który zrozumiał poziom skorumpowania pośród demokratów. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj