Donald Trump przed odejściem ujawni prawdę o tzw. pandemii

0
891
Donald Trump. / foto: store norske leksikon

Według nieoficjalnych informacji Prezydent Donald Trump przed ustąpieniem ze stanowiska ma ujawnić prawdę o rzekomej pandemii koronawirusa. Czy to dlatego zablokowano go we wszystkich mediach społecznościowych?

Donald Trump tuż przed ustąpieniem ze stanowiska nie przestaje zaskakiwać. Już teraz wydał polecenie Pentagonowi, aby opublikował informację o UFO, w których posiadaniu są służby USA.

Część z nich już pojawiła się w sieci, jednak najciekawsze mają zostać opublikowane dopiero za kilka miesięcy. Okazuje się, że to nie jedyne “ciekawostki”, które może nakazać opublikować Prezydent Donald Trump.

Według nieoficjalnych informacji Prezydent Donald Trump, Wiceprezydent Mike Pence i kilku stojących za nim senatorów jest w posiadaniu informacji, które ujawniają prawdę o rzekomej pandemii i kompromitują wiele najbardziej wpływowych na świecie nazwisk.

Informacje te mają wyjaśniać sens wszystkich wydarzeń, których jesteśmy świadkami w ostatnim roku. Informacje, które ma posiadać Prezydent USA dotyczyć będą m.in. powodów blokowania gospodarek na całym świecie, a także planów wdrożenia totalnej kontroli nad ludzkością.

Według informacji, które przekazywane są w sieci publikacja informacji ma dobywać się za pomocą specjalnych rządowych kanałów, które nie będą mogły zostać zablokowane przez globalne korporacje.

– Nad wszystkim ma czuwać armia Stanów Zjednoczonych, a cała akcja ma trwać przez kilka dni. Wówczas można spodziewać się kilkugodzinnych transmisji – wyjaśnia portal geekweek.pl.

Czy w końcu dojdzie do przebudzenia ludzkości i buntu przeciw wprowadzanym ograniczeniom podstawowych wolności? Jeśli faktycznie dojdzie do takiego wydarzenia ze strony Prezydenta USA Donalda Trumpa, może to być prawdziwy przełom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj