Królowa Saby przepowiedziała KONIEC ŚWIATA. Asteroida i III Wojna Światowa [WIDEO]

0
493
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Królowa Saby – Michalda przewidziała koniec świata? Królowa przez jakiś czas przebywała na dworze króla Salomona, możliwe, że była jego kochanką. Goszcząc u Salomona przepowiedziała wiele zdarzeń z przyszłości.

Królowa Saby żyła ok. 875 roku przed Chrystusem. Z tych czasów pochodzą też jej przepowiednie, które miała przekazać królowi Salomonowi. Możliwe, że przepowiedziała koniec świata.

„Mądry Salomonie, zawołaj tu pisarza swego, niech on spisuje w księgi, to co ja mówić będę, a księgi te niechaj pozostaną aż do końca świata, żeby ludzie sprawdzić mogli iż nie ma kłamstwa w ustach moich” – powiedziała do władcy Izraelitów.

Jakie przepowiednie się już spełniły

Najważniejsza przepowiednia królowej, która już się spełniła, to przyjście na świat Mesjasza. Królowa przepowiedziała nadejście Jezusa i jego misję zgładzenia grzechów świata.

Możliwe, że Machilda przewidziała również holokaust. Opisała to, co czeka Żydów w przyszłości.To według niektórych jest dowodem na to, że wszystko inne również się w końcu spełni.

Koniec świata nadchodzi, pojawiły się już pierwsze znaki

„Pierwszym tym znakiem będzie to, że ludzie już się w głąb ziemi dostaną i stamtąd sobie żywność dobywać będą, a kopiąc głęboko na trzysta sążni, dobywać będą węgiel, rudę, kamienie i za pomocą tych materiałów budować będą różne przyrządy żelazne, a węglem je poruszać” – brzmi to jak… dokładna zapowiedź rewolucji przemysłowej!

Jeśli to rewolucja przemysłowa była pierwszym znakiem zwiastującym, że zbliża się koniec świata, to jak blisko zagłady znajdują się ludzie współcześni?!

„Piątym znakiem będzie pojawienie się władcy w Europie, który będzie miał ogromne wpływy, jednak rządzić będzie okrutnie i pomiędzy narodami będzie panował brak zaufania. W trakcie panowania tego władcy w Europie wybuchnie wojna, która rozegra się na trzech frontach” – to z kolei może być ostrzeżenie przed przekształcaniem Unii Europejskiej w jedno państwo.

Według przepowiedni może przez to wybuchnąć III wojna światowa

„Drugim znakiem okaże się ten, że ludzie, mając czternaście i piętnaście lat, za mąż wychodzić i żenić się będą tak młodo, lecz spokoju w małżeństwie nie będzie, stąd kłótnie, nieporozumienia i częste rozwody” – drugi znak z kolejnej księgi mówi o tym co dziej się obecnie. Mnogość rozwodów trawi dziś Polskę, Europę i świat.

„Piątym znakiem będzie rozpanoszenie się niewiary, kłamstwa i bezbożności, tak, że ludzie, zamiast uczciwości, pieniądz umiłują, jego czcić, szanować i za swego boga uważać będą” – ateizacja przestrzeni publicznej? To dzieje się na naszych oczach.

„Dziesiąty znak nastąpi wówczas, gdy ludzie wyjdą kosić siano, suche już od letniego słońca, a tymczasem znajdą śnieg, bowiem w nocy spadnie obfity, jak to nigdy przedtem nie będzie” – czyżby królowa Saby przewidziała zmiany klimatu.

Według przepowiedni wybuchnie III Wojna Światowa w której… zginą niewierni. Później na jakiś czas może zapanować pokój, ale będzie to złudny koniec trosk ponieważ między ludźmi pojawi się antychryst, który będzie ich chciał sprowadzić ku zatraceniu. Bóg ma zesłać nam na pomoc Eliasza i Enocha jednak… to nie wiele pomoże.

„Roztworzą się nieba, błyskawice przelatywać będą, siedem tysięcy ludu zabije, dziesiąta część Jerozolimy spali, a ci z ludzi, którzy pozostaną nawrócą się do prawdziwego Boga” – to może być przepowiednia uderzenia asteroidy bądź wybuchu bomby atomowej…

I tak według królowej Saby ma swój żywot zakończyć nasza planeta. Jej przepowiednie były niesłychanie popularne w latach 90-tych, teraz jest o nich trochę ciszej, ale nie można im odmówić tego, że część już się spełniła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj