Operacja “fałszywej flagi”. USA po ataku na Kapitol szykują Patriot Act 2.0

0
198
Patriot Act - zdjęcie ilustracyjne.

Jedną z pierwszych ustaw, którą ma przedstawić gabinet Joe Bidena będzie Patriot Act 2.0. To ma być pokłosie rzekomego ataku na Kapitol, jednak pracę nad nią trwają od miesięcy!

O ataku na Kapitol, który mógł być operacją “fałszywej flagi” pisaliśmy już tutaj. Teraz ujawnia się prawdziwy cel tej operacji, czyli wprowadzenie jeszcze większej inwigilacji i jeszcze większe ograniczenie praw i wolności!

W ciągu ostatnich kilku dni, szczególnie w kontekście wejścia protestujących do słabo strzeżonego Kapitolu, w Amerykańskich mediach powtarzana jest – jak mantra – fraza o “terroryzmie krajowym”.

Ta fraza, powtarzana przez wszystkie media, ma być zapamiętana przez odbiorców. Fraza budząca grozę. Nawet Joe Biden powiedział, w swym przemówieniu po zamieszkach, żeby odróżnić „krajowych terrorystów” od „protestujących”.

Rada Stosunków Zagranicznych przeprowadziła wywiad z ekspertem ds. zwalczania terroryzmu i bezpieczeństwa narodowego, który został opublikowany w ciągu 24 godzin od zdarzeń, i w którym kilkukrotnie pada stwierdzenie o “krajowym terroryzmie”.

Materiały dotyczące “krajowego terroryzmu” pojawiły się w mediach już przed zamieszkami. Artykuł dotyczący potrzeby prawodawstwa w tym zakresie pojawił się w “The Washington Post”, z kolei reportaż na ten temat zrobiła stacja “ABC”.

Nowe prawo dotyczące “krajowego terroryzmu” jest już w przygotowaniu przez ekipę Bidena od listopada i prawdopodobnie będzie pierwszym ważnym punktem jego Prezydentury. Ma się pojawić najpóźniej do marca.

Nowe przepisy będą dotyczyły takich kwestii jak “mowa nienawiści” czy “hejt” w sieci, szerzenia “dezinformacji”, a także “teorii spiskowych”. Nowy Patriot Act 2.0 będzie potężnym uderzeniem w wolność słowa w Internecie.

Prawdopodobnie nowe prawodawstwo będzie związane z rzekomą pandemią koronawirusa, a także – co już słyszeliśmy – ma uderzyć w ruchy walczące o wolność szczepień, które niesłusznie nazywa się antyszczepionkowcami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj