MEGA protest w Radomiu! “Marsz niewolników” zrzucił kajdany [WIDEO]

0
281
"Marsz Niewolników" - Stop Lockdown. / foto: YouTube

Do “Marszu niewolników“, którzy zrzucili kajdany zniewolenia, doszło w Radomiu. Protest zorganizowali przedstawiciele Konfederacji, którzy nie zgadzają się na segregację sanitarną i politykę lockdownu.

Obostrzenia wprowadzane pod pretekstem fałszywej pandemii, które nie przynoszą efektów, coraz bardziej irytują Polaków. Sprzeciw wobec niemal całkowitego zamknięcia gospodarki narasta.

Rząd morduje gospodarkę pozbawił pracy wielu przedsiębiorców i pracowników – powiedział Dawid Nowak, prezes partii KORWIN. – Najbardziej ucierpiały gastronomia, hotelarstwo, handel, rozrywka, kultura, sport i turystyka.

Domagamy się natychmiastowego otworzenia gospodarki! Weszliśmy na taki poziom absurdu, że lepiej jakby rząd nie zrobił absolutnie nic – mielibyśmy mniej zmarłych i funkcjonującą gospodarkę. Wśród obywateli narasta uczucie buntu, coraz więcej osób jawnie sprzeciwia się i ignoruje zalecenia rządu. Prowadzi to do niebezpiecznego bezprawia. Rząd PiS niszczy autorytet państwa! – podkreślił Nowak.

„Marsz niewolników” ruszył spod biura Konfederacji przy ul. Moniuszki w Radomiu i poszedł w kierunku siedziby Prawa i Sprawiedliwości. W marszu udział brali także członkowie wolnościowej organizacji “Radomski Zryw”.

Protestujący przeszli w kajdanach pod siedzibę PiS, gdzie je zerwano i odłożono, co było symbolicznym wyrwaniem się z niewoli covid-owej. – Jesteśmy organizacją patriotyczną. Radomskiemu Zrywowi przyświeca hasło: „Wolność, Godność, Własność” – powiedział Marek Staniaszek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj