“Bitwa o wolność” w Cieszynie! Kilkudziesięciu policjantów weszło do restauracji [WIDEO]

0
313
Policja w lokalu gastronomicznym. / foto: Prt Sc Facebook

“Bitwa o wolność” – tak Internauci opisują zdarzenia, które miały miejsce w Cieszynie. Tam do otwartej restauracji, w której gośćmi było zaledwie kilka osób, przyjechało kilkudziesięciu policjantów.

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej buntują się przeciw obostrzeniom wprowadzonym pod pretekstem fałszywej pandemii. Kolejni z nich otwierają prowadzone przez siebie biznesy.

Nie inaczej było w Cieszynie, gdzie otwarto jedną z restauracji. Do lokalu przyszło kilku klientów, a także pojawiło się kilka radiowozów, z których wysypali się policjanci.

Na miejscu był obecny poseł Lewicy Przemysław Koperski, który udostępnił krótkie materiały na Twitterze. Na Facebooku z kolei pojawiła się obszerna relacja niezależnych mediów.

Do 3Braci skierowano Ok. 30 os. oddział @PolskaPolicja – i 10 radiowozów by podjąć próbę legitymowania kilku klientów lokalu – napisał na Twitterze poseł Koperski.

Jestem na miejscu – Policja właśnie wycofała się z Restauracji# i okolic Teatru, jutro będę wnioskował o wyjaśnienia do KWP w Katowicach – dodał polityk Lewicy.

Całe nagranie ze zdarzenia można obejrzeć pod TYM LINKIEM oraz TYM LINKIEM. W sumie interwencja trwała dobrze ponad 2 godziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj