Operacja “Fałszywej Flagi”. Atak na Kapitol był ustawką? Szokujące nagranie [WIDEO]

0
377
Screeny z zajść na Kapitolu.

Wdarcie się protestujących przeciwko domniemanemu fałszerstwu wyborczemu w USA do Kapitolu było operacją “fałszywej flagi”. Wskazują na to kolejne informacje.

Jednym z głównych mężczyzn, który zrobił największą furorę w sieci był tzw. szaman QAnon, a więc grupy osób przekazujących w sieci między sobą informacje, których nie można znaleźć w mediach głównego nurtu.

Szaman QAnon jest regularnie na rozmaitych protestach. Mężczyzna był widziany między innymi na protestach w ramach BLM, które mimo swej brutalności były opisywane przez media głównego ścieku jako “w większości pokojowe”.

To właśnie lewaccy aktywiści, także związani z Antifą, zainicjowali wdarcie się do Kapitolu. Była to przypuszczalnie akcja skoordynowana z państwowymi służbami, które nie stawiały oporu i umożliwiły protestującym wejście do budynku.

To jak policja wręcz “współpracuje” z protestującymi widać na TYM krótkim nagraniu. Na TYM nagraniu widać jak pozwolono protestującym wejść do Kapitolu niemal bez żadnych problemów.

Jeffrey Prather potwierdził w swych źródłach, iż to Antifa/BLM stała za prowokacją w Waszyngtonie. Operacja “fałszywej flagi” już wprost wykorzystywana jest przez rządzących.

Jak na razie pod pretekstem “wydarzeń na Kapitolu” w Niemczech szykowana jest ustawa o “przestępstwach z nienawiści”, która de facto wprowadzi cenzurę w sieci. Podobne przepisy są obecnie wprowadzane w Wielkiej Brytanii, a niedługo pojawią się pewnie i w USA.

I jak po każdej kolejnej operacji “fałszywej flagi”, czeka nas kolejny zamach na wolność. Teraz ofiarą padnie przede wszystkim wolność słowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj