Jan Kulczyk żyje?! Znany aktor zasugerował to w Polsat News. “Zrób tak, żeby wszyscy myśleli, że nie żyjesz…”

0
180
Jan Kulczyk
Jan Kulczyk. / foto: Wikimedia, autor: Piotr Drabik

Nie ustają spekulacje dotyczące tego, czy Jan Kulczyk żyje. Niezwykle ciekawe są w tym kontekście słowa znanego aktora Jarosława Jakimowicza, który był gościem Polsat News.

Jan Kulczyk zmarł w 2015 roku, ciągle jednak pojawiają się nowe teorie dotyczące tego, że miliarder tak naprawdę żyje, a swą śmierć jedynie sfingował. Ciągle pojawiają się rzekome doniesienia na ten temat, a wątpliwości co do śmierci Kulczyka wyrażają nawet politycy i dziennikarze.

Jakimowicz o śmierci Jana Kulczyka

W programie „Skandaliści” na Polsat News, który prowadzi Agnieszka Gozdyra bardzo ciekawe słowa padły ze strony znanego polskiego aktora Jarosława Jakimowicza, który najbardziej rozpoznawalny jest dzięki roli w filmie „Młode Wilki”.

W programie Jakimowicz mówił między innymi o produkcji „Wilki 3”. – Zapytam naiwnie, Cichy ginie, no i co? – powiedziała redaktor Gozdyra.

– Odpowiem Wam tylko jedną rzecz. Co widzieliście na filmie „Młode Wilki”? Widzieliście to, co widział Szwedes w samochodzie, czyli że się rozpryskuje głowa jego przyjaciela na szybie. Nie było pogrzebu, nie było leżących zwłok – odpowiedział Jakimowicz.

– A może on to musiał zobaczyć, żeby uratować ich przyjaźń, żeby on się wycofał z tego, żeby nie wszedł. Nie tacy wracali, ja w filmie „Młode Wilki” mówię taki tekst, który jest przypadkowy wtedy, ale jakże on jest ładny i pasuje do paru innych zdarzeń z naszego życia politycznego, np. teraz. Patrz: moim zdaniem Pan Kulczyk. „Jeżeli chcesz wyjść z tego biznesu, to zrób tak, żeby wszyscy myśleli że nie żyjesz” – dodał.

Źródło: nczas.com/polsatnews.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj