Szokujące słowa Sumlińskiego! “Nikt z ludzi służb nie wierzy w to, że Kulczyk nie żyje”

0
378
Jan Kulczyk i Wojciech Sumliński. / foto: YouTube

Czy Jan Kulczyk żyje i ukrywa się? Nie milkną spekulacje w sieci, a ciekawy głos w tej sprawie przedstawił dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, autor wielu niewygodnych dla polityków książek.

Jan Kulczyk zmarł w 2015 roku, ciągle jednak pojawiają się nowe teorie dotyczące tego, że miliarder tak naprawdę żyje, a swą śmierć jedynie sfingował. Ciągle pojawiają się rzekome doniesienia na ten temat, a wątpliwości co do śmierci Kulczyka wyrażają nawet politycy i dziennikarze.

Autor serii książek “Niebezpieczne związki”, Wojciech Sumliński mówi o tym, czego miał się dowiedzieć podczas rozmów z wpływowymi osobami ze służb specjalnych. Według niego przedstawiciele tych służb nie mają wątpliwości, iż Kulczyk żyje.

Ilekroć pytałem ludzi służb o doktora Jana, czyli Jana Kulczyka, to nikt z tych ludzi nie wierzy w to, że on nie żyje. Natomiast jak pytam o coś więcej, o coś, co byłoby punktem zaczepienia, to albo są informacje wymijające, albo niepewne, albo na zasadzie…, że trudno to nawet nazwać jakimś końcem końca nitki, czyli taka zabawa na zasadzie gonimy króliczka, ale go nie łapiemy – mówi Sumliński.

Nikt w to nie wierzy z ludzi służb, takich jak Tomek Budzyński czy inni, z którymi rozmawiam, każdy na pytanie o śmierć Kulczyka tylko się uśmiecha i odpowiada w takim duchu, że [Jan Kulczyk] żyje, że żyje, że nie ma co do tego żadnych wątpliwości – dodaje.

(…) pokazanie od początku do końca, od wykreowania tego człowieka na tego, kim był, czyli wizjonera polskiego biznesu, pokazanie tego wszystkiego od początku do końca, pokazanie tego świata, w którym uczestniczył, i pokazanie wreszcie tej puenty z tą wykreowaną śmiercią, to byłoby coś! – podkreślił dziennikarz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj