Żydzi przewidzieli Covid-19? The Jerusalem Post: “To przepowiednia uczonego rabina…”

0
436
No, Koniec Świata! Przepowiednia o Covid-19 w Biblii? Źródło: Pixabay
No, Koniec Świata! Przepowiednia o Covid-19 w Biblii? Źródło: Pixabay

To już koniec świata. Żydzi mogli wiedzieć o pandemii już tysiące lat temu? The Jerusalem Post opisało przepowiednię rabina Matityahu Glazersona, który twierdzi, że Covid-19 pojawił się w Biblii. Zapowiedź obecnej epidemii została ponoć zawarta w Księdze Kapłańskiej…

Rabin Matityahu Glazerson wrzucił do Internetu wideo, w którym przekonuje, że Covid-19 zapowiedziano w Torze. Przepowiednia nie jest jednak dostępna dla wszystkich, tylko dla tych, którzy znają tzw. kod Biblii. Ludzie, którzy go odczytują twierdzą, że potrafią przewidzieć różne zdarzenia – nawet koniec świata!

Covid-19 pojawia się ponoć w Księdze Kapłańskiej, a dokładniej w rozdziale mówiący o tym czego nie wolno jeść.

Uczony Żyd przypomina, że według teorii o światowej pandemii, miała ona swój początek w spożyciu, któregoś z zakazanych zwierząt: szczura, węża, nietoperza, ryby lub młodego wilka. Rabin wskazuje, że w tym fragmencie Tory pojawia się słowo „Sini” mogące oznaczać Chiny (patrz „Sinologia”).

– Mamy to wszystko dokładnie przedstawione w części Tory, która mówi o rzeczach, których nie wolno jeść – mówi na nagraniu Glazerson. – Oddzieliłem dla was rzeczy nieczyste, wtedy będziecie dla Mnie świętym ludem.

Kolejne nawiązania do Chin uczony Żyd widzi w wersach mówiących o zakazie spożywania „kończyny żyjącego zwierzęcia”. W Chinach spożywanie zwierząt żywcem jest bardzo popularne.

– Odkrywanie tego jest niesamowite! Koronawirus, Chiny i kończyna żyjącego stworzenia: efektem jest to, co widzimy teraz – podsumowuje.

Źródło: The Jerusalem Post, NCzas.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj