“Polski Bill Gates” – Jan Kulczyk – żyje i ukrywa się? Dziennikarz „Gazety Wyborczej” SZOKUJE

0
678
Czy Jan Kulczyk żyje? Źródło: YouTube
Czy Jan Kulczyk żyje? Źródło: YouTube

Czy Jan Kulczyk, znany jako “polski Bill Gates” żyje i się ukrywa? Dziennikarz Wojciech Czuchnowski zaczął doszukiwać się wątków rosyjskich i pisowskich w sprawie.

– Nigdy nie znaleziono przesłanek, że ktoś się przyczynił do śmierci Jana Kulczyka, ale też nikt ich nie szukał – pisze Czuchnowski w swoim tekście, choć wcześniej, w 2015 roku Wyborcza określała jakiekolwiek teorie spiskowe jako absurdalne i nieracjonalne.

– Jednym z nagrań ujawnionych tuż przed wyborami była rozmowa Kulczyka z Sikorskim, która odbyła się w marcu 2014 r. Kulczyk mówił o swoich planach stworzenia mostu energetycznego między Europą a Ukrainą – wspomina dziennikarz Gazety Wyborczej.

Jego zdaniem, oprócz zaangażowania Prawa i Sprawiedliwości warto również doszukiwać się wątku rosyjskiego, o którym polskie służby kompletnie zapomniały.

– Kulczyk chciał wyrzucić z Europy rosyjski węgiel. Zaraz potem zdrowy i w pełni sił zmarł po prostym zabiegu – stwierdza Czuchnowski.

– Kto bardziej skorzystał na taśmach Falenty: Rosjanie czy PiS? W historii zachodnich demokracji nie było większej afery – dodaje.

Źródło: Gazeta Wyborcza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj