Przerażająca wizja! Jasnowidz Jackowski o szczepionce i katastrofie w 2021 roku

0
505
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się swą najnowszą wizją, w której skomentował nadciągający czas na świecie. Widzący z Człuchowa odniósł się do kwestii szczepionki na koronawirusa i 2021 roku.

Jasnowidza Jackowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wizje najsłynniejszego polskiego jasnowidza wielokrotnie się spełniały, on sam zaś wielokrotnie pomagał policji.

Tym razem Jackowski odniósł się do dwóch ważnych kwestii.

Szczepionka na koronawirusa

Po pierwsze jasnowidz z Człuchowa skomentował kwestię szczepionki na koronawirusa. – Będzie stworzony bardzo duży pośpiech. Ja mówiłem jakiś czas temu, niekoniecznie chodzi o szpitale. Dużo ludzi będzie tam szło. Ludzie będą musieli iść do tych punktów – mówi Jackowski.

Może chodzi o te szczepienia, które zapowiadają. Niekoniecznie to będą punkty szpitalne. Jest postawiona granica wydarzeń, które mają zacząć się dziać w tym okresie – dodaje.

Katastrofa 2021

Zdaniem jasnowidza Jackowskiego w 2021 roku ma dojść do potwornej katastrofy, co doprowadzi do opustoszenia ulic jednego z polskich miast. – Idzie nieciekawy czas. Bardzo dziwne. To kompletnie nielogiczne, co mi się kojarzy. […] Puste ulice mi się kojarzą, kompletnie puste miasta, lub miasto. Widzę duże miasto, które jest kompletnie pustym miastem – mówi Jackowski.

– Nie wiem, z czym to wiązać. To poczułem. Kojarzy mi się kompletnie pusta ulica, jakby nikomu nie wolno było być na ulicach, czasem bardzo szybko przejdzie samochód, jakby pilnował porządku – podkreśla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj