Gates: Covid-19, chemitrails i chip RFID. Co zarzuca się miliarderowi?

0
1244
Bill Gates. / foto: Wikimedia

William „Bill” Henry Gates III to kontrowersyjny amerykański miliarder. Znany jako założyciel i były prezes zarządu korporacji Microsoft oraz filantrop. Według wielu, ma jednak wiele “za uszami”. Zarzuca mu się agresywne lobbowanie i aktywnie działanie na rzecz inżynierii społecznej a nawet depopulacji.

Bill Gates a chemitrails i zmiany klimatu

Chemitrails to teoria dotycząca ruchu lotniczego i charakterystycznych smug pozostawianych na niebie przez samoloty. Według wielu komentatorów służą one do rozpylania szkodliwych dla człowieka związków chemicznych. Są osoby twierdzące, że to właśnie w ten sposób wpływa się na zmiany klimatyczne, które później są pretekstem do wprowadzania różnego rodzaju cięż i podatków.

Wedle innej teorii rozpylany aerozol jest szkodliwy dla człowieka – stąd m.in. rak jako jedna z głównych przyczyn śmierci w XXI wieku.

Wiele osób twierdzi, że choć Bill Gates osobiście nie stoi za tym projektem, to wspiera go sporymi sumami pieniędzy.

Bill Gates a koronawirus

Istnieje również teoria według której Bill Gates jest odpowiedzialny za stworzenie COVID-19, aby móc sprzedawać drogie szczepionki.

Jak wiemy, szczepionki to jedna z głównych gałęzi jego filantropijnej działalności. I choć brzmi to nieprawdopodobnie, to wszystko wydaje się mniej “spiskowe” po obejrzeniu nagrań takich jak to:

Obecnie Gates przeznacza nawet połowę swojego majątku na cele związane z popularyzacją szczepień. Patrząc na historię jego działalności, szczególnie w biznesie, można zwątpić, czy w tym wszystkim na pewno chodzi o “dobroczynność”.

Bill Gates a chip RFID

O ile powyższe teoria w mniejszym lub większym stopniu dotyczą depopulacji (zachęcamy do obejrzenia filmu powyżej) to ta konkretna mówi o kontroli społecznej.

Transhumanizm jest agresywnie popularyzowany przez różne środowiska. Coś, co w latach 90-tych i na początku XXI wieku wydawało się tylko teorią spiskową, dziś jest reklamowane w Internecie. Chipy pozwalające na robienie zakupów, na lokalizację zwierząt, a może już niedługo i dzieci…

Wielu twierdzi, że również Bill Gates pracuje nad chipami RFID, które również miałyby służyć do zwiększenia kontroli społecznej.

RFID (Radio-frequency identification) jest metodą przesyłania danych do układu przy pomocy fal radiowych, umożliwiającą ich zapis oraz odczyt. Chip z tą technologią jest nie większy od ziarenka ryży i może pomieścić nawet 2000 bajtów danych.

Przypomnijmy, że inny miliarder, Elon Musk, już chwalił się tym, że ma w sobie podobny chip…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj