Eksperymentalna nanotechnologia w szczepionkach na COVID?! “NIGDY wcześniej ich nie używano”

0
150
Źródło: Pixabay

Szczepionka na COVID Pfizera wymaga do przechowywania temp -70C (-94F), dużo niższej niż ta, która panuje na Biegunie Północnym. Mike Adams z Natural News twierdzi, że to dlatego, iż w szczepionce użyto nowej “eksperymentalnej” technologii.

Adams, powołując się na artykuł z 6 sierpnia /Children’s Health Defense explained in an August 6th article, pisze, że “szczepionki mRNA przechodzące przez próby kliniczne, w tym szczepionka Moderna, polegają na „systemie nosiciela” przez nanocząsteczkę zawierającą syntetyczną substancję chemiczną pn. glikol polietylenowy / polyethylene glycol (PEG)”.

W artykule czytamy, że “7 na 10 Amerykanów już może być wrażliwych na PEG, co może poskutkować zmniejszoną skutecznością szczepionki i zwiększonymi niepożądanymi skutkami ubocznymi“.

Według Adamsa “lipidowe nanocząsteczki wywołują reakcje hiper-zapalne w organizmie, prowadząc do poważnych reakcji, hospitalizacji, i potencjalnie ŚMIERCI”.

Cząsteczki te “są adiuwantami, czyli po wstrzyknięciu mają wywołać reakcje hiper-zapalne w organizmie. Chodzi o wytwarzanie przeciwciał”.

Źródło: Natural News

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj