Dr Hodkinson: “Koronawirus” to największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono

2
46321
Dr Roger Hodkinson. / foto: YouTube

Patolog, dr Roger Hodkinson, powiedział że obecna panika związana z koronawirusem to „największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego nie podejrzewającym społeczeństwie”. Dr Hodkinson przez wiele lat był prezesem firmy, która obecnie zajmuje się produkcją testów na koronawirusa.

Dr Hodkinson to były przewodniczący komitetu Royal College of Physicians and Surgeons w Ottawie, a także dyrektor generalny dużego prywatnego laboratorium medycznego w Edmonton w Stanach Zjednoczonych. Jest specjalistą w zakresie patologii, w tym wirusologii, który kształcił się na Uniwersytecie Cambridge.

Przez ostatnie 20 lat piastował stanowisko prezesa firmy zajmującej się biotechnologią medyczną z siedzibą w Karolinie Północnej, której zadaniem jest obecnie sprzedaż testu na koronawirusa.

Największe oszustwo w dziejach

Komentarze dr Hodkinsona zostały przedstawione podczas dyskusji z udziałem Komitetu ds. Usług Publicznych. Lekarz podkreślił, że jego rola jako dyrektora generalnego firmy biotechnologicznej, która produkuje testy na koronawirusa, oznacza, iż “może o tym trochę opowiedzieć”.

Istnieje całkowicie bezpodstawna histeria publiczna napędzana przez media i polityków. To skandaliczne, jest to największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego nie podejrzewającym społeczeństwie – powiedział dr Hodkinson. Lekarz powiedział, że nic nie można zrobić, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, poza ochroną starszych, bardziej bezbronnych osób.

Maski i dystans społeczny bezużyteczne

Dr Hodkinson zauważył, że „dystans społeczny jest bezużyteczny, ponieważ COVID rozprzestrzenia się przez aerozole, które przemieszczają się na około 30 metrów”. Wezwał do natychmiastowego ponownego otwarcia społeczeństwa, aby zapobiec wyniszczającym szkodom spowodowanym przez lockdown.

Hodkinson wskazał również noszenie maski, jako całkowicie bezcelowe. – Maski są zupełnie bezużyteczne. Nie ma jakichkolwiek dowodów na ich skuteczność. Przez większość czasu nie są nawet noszone poprawnie. To absolutnie śmieszne – dodał patolog. Jak podkreślił chodzi tu o widok “nieszczęsnych, niewykształconych ludzi – nie w pejoratywnym sensie – chodzących jak lemingi w maskach, bez żadnej wiedzy”.

Niewiarygodność testów PCR

Lekarz podkreślił również niewiarygodność testów PCR, zauważając, że “dodatnie wyniki testu nie oznaczają infekcji klinicznej”. Jego zdaniem wszystkie testy powinny zostać przerwane, ponieważ fałszywe liczby „wywołują publiczną histerię”. – Jestem absolutnie oburzony, że to osiągnęło ten poziom, to jutro powinno się to skończyć – powiedział dr Hodkinson.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj