Polski lekarz twierdzi, że ma skuteczną terapię na koronawirusa! Rząd blokuje leczenie [WIDEO]

0
631
Dr Włodzimierz Bodnar. / foto: Prt Sc UWAGA TVN!

W co gra rząd PiS? W Sejmie odbyła się konferencja z udziałem posła Konfederacji Dobromira Sośnierza oraz pulmonologa Włodzimierza Bodnara. Lekarz twierdzi, że ma skuteczną terapię na koronawirusa, obecne przepisy utrudniają jednak jej stosowanie!

Mniemana pandemia koronawirusa jest pretekstem do zamknięcia gospodarki i przeprowadzenia Wielkiego Resetu. Tymczasem okazuje się, że tym którzy faktycznie złapali koronawirusa można skutecznie pomagać, a skuteczną terapię ma polski lekarz!

– Można niestety odnieść wrażenie, że to zwalczanie epidemii u nas obrosło tyloma grupami interesu, zainteresowanymi tym, żeby jak najdłużej króliczka gonić – a nie go złapać – że czasami nasuwa się właśnie takie podejrzenie, że rząd bardziej skupia się na tym, żeby kontynuować to, na czym się już zafiksował, niż żeby aktywnie szukać nowego rozwiązania – mówił poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz.

Skuteczna terapia na koronawirusa

Doktor Bodnar od wielu miesięcy próbuje przebić się ze swymi informacjami na temat skutecznej terapii koronawirusa, jednak jego działania są jak rzucanie grochem o ścianę. Do tej pory nie doczekał się żadnej odpowiedzi ze strony rządzących. – Apelowałem od wielu miesięcy i pisałem, gdzie tylko mogłem. Moje głosy odbijały się jak od betonu, tylko żadnym echem – powiedział.

Lekarz podjął zatem inicjatywę oddolną. – Innej drogi nie widziałem, żeby nagłośnić sprawę poprzez ludzi, którzy byli leczeni, przez ludzi, którym pomogłem, poprzez lekarzy, którzy leczą w Polsce. O leczeniu – o którym pisałem i wiele razy już mówiłem, pisane było w prasie – uważam, że jest skuteczne, sprawdzone – mówi.

Na dzień dzisiejszy wiele osób jest wyleczonych, sprawdzonych, wielu lekarzy w Polsce leczy. Nie mówimy w tej chwili o 200, 300 przypadkach – mówimy w tej chwili o kilku tysiącach. Takie mamy dane od ordynatorów, od lekarzy w Polsce – podkreśla. – Gdyby podjęto próby jakichkolwiek rozmów, lek już dawno byłby wprowadzony na rynek, nie byłoby tylu nieszczęść ludzkich i tragedii.

Lek w pierwszym etapie jest naprawdę skuteczny. Działa niesamowicie. Uniknęlibyśmy inwalidztwa, śmierci (…) Lek na pierwszym etapie podawania cofa chorobę dwa razy szybciej, nie ma żadnych powikłań, przechodzimy bardzo łagodnie – podkreślił Bodnar. Specjalista powiedział, że powinno się dobrowolnie stosować tę terapię u pacjentów z koronawirusem ze względu na znikome powikłania. Wszędzie na świecie stosuje się leczenie objawowe, tymczasem Polska ma szansę jako pierwsza leczyć przyczynowo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj