Pisarz PRZEWIDZIAŁ PANDEMIĘ w 1981?! “Wuhan-400 jest bronią doskonałą” [FOTO]

0
169
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Dean Koontz prawdopodobnie przewidział w 1981 roku, że w przyszłości powstanie koronawirus! Pisarz umieścił w swojej powieści „Oczy Ciemności” kilka zdań, które mogą o tym świadczyć!

Możliwe, że koronawirus pojawił się w powieści „Oczy Ciemności” z 1981 roku. „Li Chen uciekł do Stanów zabierając ze sobą dyskietkę z danymi o najważniejszej broni biologicznej Chińczyków z dziesięciu ostatnich lat. Nazwali ją ‚Wuhan-400’, ponieważ została wynaleziona w laboratorium RDNA mieszczącym się w pobliżu miasta Wuhan […] Wuhan-400 jest bronią doskonałą” – to fragment książki autorstwa Dean Koontza.

Książka opowiada matce, która chce dowiedzieć się dlaczego zginął jej syn i czternastka innych chłopców. To jednak nie fabuła najbardziej zwraca uwagę. Tylko zestawienie w jednym dziele literackim, sprzed prawie 40 lat, epidemii i Wuhan!

Czy Dean Koontz przewidywał, że za 40 lat coś takiego może wydarzyć się w tym mieście? Jaki wpływ ma na to fakt, że mieści się tam laboratorium w którym – według niektórych teorii spiskowych – stworzono nowego koronawirusa.

Oczy Ciemności Deana Koontza z 1981 (polskie wydanie 2009)
Oczy Ciemności Deana Koontza z 1981 (polskie wydanie 2009)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj