Wielki “Marsz o Wolność” w Warszawie. Musisz tam być!

0
181
Międzynarodowy Marsz o Wolność. / foto: Facebook

21 listopada o godzinie 12 w Warszawie odbędzie się Międzynarodowy Marsz o Wolność! To kolejny marsz, którego uczestnicy będą domagać się zaprzestania stosowania bezsensownych obostrzeń i zniesienia restrykcji związanych z mniemaną pandemią koronawirusa.

Czwarty Marsz o Wolność, którego główne wydarzenie odbędzie się w Warszawie, będzie elementem międzynarodowego marszu. Uczestnicy na całym świecie mają zamiar maszerować bez przerwy przez 24 godziny.

Rządzą nami szaleńcy

– Już dosyć hamulcowych i podziałów! Tu nie chodzi o pieniądze wyciągane z kieszeni jednych i wkładane do kieszeni drugich. One zaraz się skończą! Tu nie chodzi o spór światopoglądowy. Debatę możemy odłożyć na później. Tu chodzi o kwestie podstawowe – pisze na Facebooku Justyna Socha ze Stowarzyszenia STOP NOP.

Ci szaleńcy roszczą sobie prawo do naszych ciał. Tak jak robili to naziści eksperymentujący na ludziach podczas drugiej wojny światowej. Cały świat wrze! (…) Doprowadzeni do granic wytrzymałości ludzie żądają wycofania obostrzeń, lockdownu, kontroli i nie chcą wymuszonych, eksperymentalnych szczepień – dodaje.

Justyna Socha żąda także dymisji rządu i odejścia wszystkich polityków odpowiadających z restrykcje koronawirusowe oraz zachęcających do nich. Marsz o Wolność, którego główne wydarzenie odbędzie się w Warszawie, będzie miał miejsce jednak w miastach w całej Polsce.

Wycofać totalitaryzm

Organizatorzy marszu przygotowali również petycję do rządu, w której domagają się wycofania totalitarnych restrykcji, które łamią podstawowe prawa człowieka i są wprowadzane pod pozorem epidemii. – Żądamy natychmiastowego rozpoczęcia debaty z lekarzami i naukowcami z Polski i całego świata – czytamy w petycji.

– Żądamy spełnienia postulatów Marszu o Wolność, protestu który odbył się 24 października na placu Defilad w Warszawie – wyrażającego sprzeciw wobec polityki rządu krajowego oraz politycznych i finansowych sił globalnych w kwestii COVID-19, stosowania niewiarygodnych testów PCR, nieuzasadnionych naukowo obostrzeń oraz bezprawnie stosowanych restrykcji, co prowadzi do paraliżu systemu opieki medycznej, edukacji, rujnuje firmy i gospodarkę, pozbawia ludzi poczucia bezpieczeństwa i środków do życia oraz buduje państwo totalitarne zagrażając zdrowiu i życiu – piszą autorzy. – Żądamy od polskich władz, a zwłaszcza Prezydenta RP, wycofania niebezpiecznych przepisów, które mają pozwolić torturować psychicznie i fizycznie Polaków pod pozorem walki z epidemią. 

Żądamy natychmiastowego rozpoczęcia debaty z lekarzami i naukowcami z Polski i całego świata. Żądamy uwzględnienia ich argumentów i postulatów m.in. umieszczonych w liście – dodano. – NIE ZGODZIMY SIĘ NA PAŃSTWO ORWELLA! Jeżeli postulaty nie zostaną spełnione odbędą się kolejne protesty! – podkreślają organizatorzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj