Covid-19 to PRETEKST! Szef ONZ się zdradził – wprowadzą NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

0
366
Symbol masoński Źródło: Pixabay

Globalne organizacje chcą wykorzystać pandemię do zaprowadzenia NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA. Ten scenariusz potwierdził szef ONZ.

Sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres pragnie zakazu otwierania nowych elektrowni węglowych na całym świecie. Według niego okazję do tego stwarza pandemia Covid-19.

Guterres chce, by globalistyczne organizacje wykorzystały kryzys związany z koronawirusem do zaprowadzenia na świecie nowego ładu. Powiedział o tym na Szczycie Wschodniej Azji. Okazję stworzyła pandemia, a pretekstem ma być walka z globalnym ociepleniem i odbudowywanie gospodarki po koronawirusie.

– To przyczyni się do tworzenia miejsc pracy, które zmniejszą nierówności i ograniczą zanieczyszczenia powietrza, które dławią wiele azjatyckich miast. Pochwalam ostatnie decyzje Chin, Japonii i Republiki Korei zobowiązujące do zerowej emisji netto – mówił.

Nasza odpowiedź na kryzys COVID-19 musi być zgodna z Porozumieniem Paryskim i celami zrównoważonego rozwoju. We wszystkich tych wysiłkach możesz liczyć na wsparcie systemu Narodów Zjednoczonych – dodał.

Warto przypomnieć, że Guterres to były szef Socjalistycznej Partii Portugalii. Tacy właśnie ludzie zajmują wysokie stanowisko w organizacja międzynarodowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj