Brudna prawda o szczepionkach na koronawirusa. Wykorzystano ludzkie linie zarodkowe

0
1049
Szczepienie i człowiek w 10 tygodniu życia - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixnio/Flickr

Justyna Socha, liderka ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, na Facebooku ujawnia prawdę o szczepieniach na koronawirusa firmy AstraZeneca. W piątek 13 listopada odbyło się spotkanie premiera Morawieckiego z przedstawicielami tego koncernu w sprawie “zapewnienia Polakom dostępu do szczepionki”.

AstraZeneca jest jedną z firm, która ma zapewnić Polakom szczepionkę na koronawirusa. Okazuje się jednak, że szczepienia tej firmy są produkowane przy użyciu ludzkich linii zarodkowych z aborcji. Za firmą AstraZeneca kryje się wiele więcej tajemnic.

Komórki MRC-5 uzyskano w 1966 roku z płuc 14-tygodniowego płodu płci męskiej, a litery MRC oznaczają nazwę Medical Research Council z Londynu. HEK-293 to linia komórkowa wyprowadzona z embrionalnych ludzkich komórek nerek. Ponadto A549 to linia komórkowa gruczolakoraka płuc – donosi Socha.

AstraZeneca – inwestycje w Polsce

Liderka Stowarzyszenia STOP NOP przypomina, że już podczas Światowego Forum Ekonomicznego w tym roku ogłoszono, iż AstraZeneca podejmie w Polsce inwestycję w wysokości półtora miliarda dolarów, którym jest Warsaw Health Innovation Hub (WHIH). – Podobne projekty AstraZeneca z powodzeniem realizuje z rządami wielu innych państw – przytoczono w komunikacie.

Przedstawiono także plan włączenia Polski do globalnego programu Partnership for Health System Sustainability and Resilience. – Celem projektu jest wypracowanie rekomendacji mających na celu długofalową poprawę zrównoważenia i elastyczności systemów ochrony zdrowia, uwzględniając wnioski płynące z przebiegu pandemii – przypomina Socha.

Polska została wytypowana do wzięcia udziału w fazie pilotażowej projektu jako jeden z ośmiu krajów na świecie. Inauguracja przedsięwzięcia nastąpi jeszcze w listopadzie, a rekomendacje dla Polski zostaną opublikowane w styczniu 2021 roku – zapowiedziała AstraZeneca.

Jak dodaje Socha na swojej stronie AstraZeneca informuje, że “bada integrację nowych technologii, w tym 5G i sztucznej inteligencji, w celu stworzenia zamkniętej pętli zarządzania chorobami od szpitala do domu”. – Witaj w nowej normalności – pisze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj