Były pilot CIA wyznaje: “Na księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi” [WIDEO]

0
455
John Lear (po prawej) oraz kadry z Księżyca. / foto: YouTube/Wiki (kolaż)

Były pilot CIA i kapitan US Air Force John Lear opublikował w sieci wstrząsające nagranie, z którego wynika, iż na naturalnym satelicie Ziemi żyje ponad 250 milionów ludzi. Na księżycu mają znajdować się tajne laboratoria i miasta nadzorowane przez rząd USA.

John Lear twierdzi, że Księżyc od lat kolonizowany jest przez mieszkańców Ziemi i obecnie żyje tam ponad 250 milionów ludzi. Według byłego pilota CIA kolonizacji nie dokonują tylko ludzie, ale też przedstawiciele pozaziemskich humanoidów.

Podstawowe pytanie brzmi – jak miałoby być to możliwe, że takie miasta i tak ogromna populacja nie są widoczne na zdjęciach satelitarnych? Lear wyjaśnia, że cały projekt ma znajdować się pod powierzchnią.

Wszystko, co do tej pory słyszałeś o Księżycu jest kłamstwem, fikcją i wypromowaną manipulacją. Niestety nie mogę tego udowodnić, bo inaczej już byłbym martwy. Ale zaufajcie mi, że to, co mówię ma sens i odzwierciedlenie w rzeczywistości – poinformował Lear.

Po tym jak rząd USA wpompował miliardy lub nawet biliony w niedokończone badania Tesli, droga do kolonizacji Księżyca stała się otwarta i nadzwyczaj prosta. Księżyc jest domem dla ludzi i obcych cywilizacji, pośród których znajduje się tak zwana rasa Szarych – dodał.

John Lear jest jednym z najbardziej znanych byłych pilotów CIA i kapitanem Air Force.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj