Japonia będzie śledzić UFO! “Chcielibyśmy, żeby było to udokumentowane”

0
226
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Japoński minister obrony, mimo że jak sam podkreśla w UFO nie wierzy, to wydał zaskakujące polecenie swoim podwładnym. Japońska armia ma śledzić bowiem niezidentyfikowane obiekty latające.

Opublikowane przez Pentagon nagrania UFO wywołały spore poruszenie. Mimo sceptycyzmu do sprawy odniósł się w końcu minister obrony Japonii Taro Kono.

Rozkaz “śledzenia UFO”

Taro Kono wydał wojsku specjalne wytyczne. Jedną z nich jest dokumentowanie wszelkich odnotowanych przypadków zarejestrowania niezidentyfikowanych obiektów latających.

Celem jest przeprowadzenie „niezbędnej analizy” obserwacji UFO. Obserwacji mają zostać poddane zarówno materiały uchwycone przez wojskowych, jak i te których autorami są obywatele. Sam minister pozostaje jednak scepytczny.

Tak naprawdę nie wierzę w UFO, ale Ministerstwo Obrony zaznaczyło, że istnieje taki problem, więc chciałem poznać, co amerykańska strona ma do powiedzenia na ten temat. Z mojej wiedzy, japońscy piloci nie spotkali się z takimi obiektami, ale jeżeli do tego dojdzie, chcielibyśmy, żeby było to udokumentowane – powiedział Koto.

Porwana przez UFO?

Co ciekawe, żona byłego premiera Japonii wyznała, że została kiedyś uprowadzona przez kosmitów. – Kiedy moje ciało spało, moja dusza podążała w stronę trójkątnego UFO i udała się na Wenus. To było piękne i naprawdę zielone miejsce – twierdziła Miyuki Hatoyama, żona Yukio Hatoyamy, w książce „Very Strange Things I’ve Encountered”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj