Tajna operacja wywiadu w USA? “Trump wiedział, że to ma miejsce”

0
3421
Steve Pieczenik. / foto: YouTube

Ciągle nie wiemy kto zostanie Prezydentem USA, w kilku stanach trwa liczenie i choć faworytem jest Joe Biden, to cała sprawa może skończyć się w sądzie, bowiem urzędujący Donald Trump zapowiada, że się nie podda. Tymczasem zaskakujące doniesienia na temat wyborów w USA przekazał dr Steve Pieczenik.

Zdaniem byłego pracownika Departamentu Stanu w Stanach Zjednoczonych trwa obecnie tajna operacja wywiadowcza związana z kontrolą wyborów. Do miejsc, w których liczone są głosy miało zostać wysłane wojsko, które kontroluje wybory i wszystkie karty do głosowania, które zostały oznaczone za pomocą szyfrowania QFS Block Chain.

Tajna operacja wywiadowcza

To jest naprawdę tajna operacja wywiadowcza. W przeciwieństwie do tego co wszyscy mówili, Trump wiedział, że to ma miejsce, tak samo jak Eric i ostrzegł społeczeństwo. Ja też wiedziałem, że to się dzieje, jednak nie mogę nic więcej powiedzieć na ten temat – powiedział dr Pieczenik.

To co się stało to my oznaczyliśmy wszystkie karty do głosowania za pomocą szyfrowania QFS Block Chain. Innymi słowy wiemy gdzie jest każda karta do głosowania. Gdzie została wysłana i kto ją ma. Więc to nie są ukradzione wybory, wręcz przeciwnie – twierdzi.

Dr Pieczenik twierdzi, że zgodnie z zasadami “Sztuki Wojny” Trump się nieco wycofał i wszystko błyskotliwie rozgrywa. – Pozwalasz twoim wrogom popełnić wszystkie błędy, manipulujesz sytuacją i ją naświetlasz ostatecznie zadając cios. I to się obecnie dzieje – dodał.

Wszystko zgodnie z planem

To o czym nie poinformowano to fakt, iż oznaczyliśmy wszystkie karty do głosowania szyfrowaniem QFS, który jest trudny do złamania. Drugą rzeczą jest to, że wysłaliśmy prawdopodobnie 20 tysięcy żołnierzy Gwardii Narodowej i o tym nie podawano w dużych mediach – mówi Pieczenik.

Jak tłumaczy były pracownik amerykańskiego rządu teraz dostał pozwolenie na to, by zacząć o części spraw mówić. – To było od długiego czasu przygotowywane przez Trumpa. Tak samo jak wiedzieliśmy o Hillary Clinton i informowałem o przewrocie jaki zrobimy. A to jest nasz kolejny przewrót przeciwko rodzinie Bidenów. I tego się spodziewaliśmy – twierdzi i dodaje, że do 12 stanów została wprowadzona Gwardia Narodowa.

Aresztowania już trwają. Będą aresztowani dziś, jutro, i będzie to trwało jakiś czas. I to była operacja wywiadowcza. Tyle mogę powiedzieć – podsumował dr Steve Pieczenik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj