21 tysięcy zmarłych głosowało w Pensylwanii? Do sądu wpłynął pozew

0
246
Election Fraud. / foto: Facebook

Coraz więcej doniesień na temat domniemanych oszustw wyborczych w USA! Do sądu w Pensylwanii wpłynął pozew w związku z tym, że na listach wyborczych tego stanu jest co najmniej 21 tysięcy nieboszczyków.

Donald Trump skierował do sądu w Pensylwanii pozew twierdzi, że głosy w Pensylwanii pojawiają się „znikąd”. Pozew do sądu złożyła też organizacja Public Interest Legal Foundation (PILF). Na listach wyborczych zarejestrowanych w tym stanie jest co najmniej 21 tysięcy osób, które nie żyją.

Jest to o tyle ciekawe, że jeszcze w środę rano Donald Trump prowadził w Pensylwanii z przewagą ponad 600 tysięcy głosów, jednak od tamtego czasu do piątkowego popołudnia jego przewaga została zmniejszona, a następnie prowadzenie objął Joe Biden, który obecnie (piątek 18.00 – red.), ma 10 tysięcy głosów więcej od urzędującego Prezydenta.

Tysiące zmarłych wyborców

– Co najmniej 9212 zarejestrowanych nie żyje od co najmniej pięciu lat – podano w pozwie. – Co najmniej 1,990 zarejestrowanych nie żyje od co najmniej dziesięciu lat, a co najmniej 197 zarejestrowanych nie żyje od co najmniej dwudziestu lat – dodano.

Zgodnie z pozwem około 92 procent z 21 tysięcy zmarłych na listach wyborców w Pensylwanii zmarło przed październikiem 2019 roku. Prezes PILF J. Christian Adams, że jego organizacja od roku informowała o tym, że na listach wyborców są zmarłe osoby, mimo tego zostały do nich wysłane pakiety wyborcze.

Głosy za zmarłą osobę?

Przy chaosie panującym podczas wyborów możliwe są sytuacje podszywania się i głosowania za zmarłą osobę. W maju urzędnicy stanowi przyznali, że wysyłano pakiety wyborcze do osób, które nie żyły. Czy ktoś je przejmował, a potem odsyłał, dokładnie jeszcze nie wiadomo.

Tymczasem od kwietnia tego roku w innym sadzie w Pensylwanii organizacja Judicial Watch złożyła pozwy o usunięcie z listy wyborczych aż 800 tysięcy osób. Część z nich to osoby zmarłe, a część to te, które mieszkają już w innych stanach, a pozew do tej pory nie został rozstrzygnięty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj