Wyborcze oszustwa w USA?! Sensacyjne doniesienia w sieci [FOTO]

0
241
Donald Trump. / foto: Flickr

O oszustwach wyborczych, które miały mieć miejsce w USA pisze Wojciech Cejrowski, podróżnik zamieszkały w Arizonie. Na swym Twitterze podaje wiele relacji mających potwierdzać, że Donald Trump został perfidnie oszukany i okradziony z drugiej kadencji.

Wybory w Stanach Zjednoczonych już się zakończyły, ciągle jednak trwa liczenie głosów, a wszystko wskazuje na to, że zwycięzcą zostanie Joe Biden, choć jeszcze po pierwszych wynikach wszystko wskazywało na zwycięstwo Donalda Trumpa. Prezydent USA właściwie już ogłosił, że zostaje na drugą kadencję. – Dziś wieczorem wygłoszę oświadczenie. WIELKA WYGRANA! – napisał na Twitterze.

Jednak już następnego ranka okazało się, że nad urnami w wielu stanach doszło do “cudów”, w tym w kluczowych Wisconsin i Michigan. Pojawiły się między innymi doniesienia o tym, że w Wisconsin miało zagłosować więcej osób niż było zarejestrowanych, a wśród nich najstarsi mieli prawie 200 lat.

Do równie ciekawych zdarzeń dochodziło w Michigan, gdzie w środku nocy Joe Bidenowi przybyło ponad 100 tysięcy głosów. W tym samym czasie żaden z innych kandydatów nie dostał żadnego głosu. – Biden dostaje nagle 138.339 głosów, ale nikt inny ich nie dostaje? – pyta użytkownik Twittera.

Jakie jest prawdopodobieństwo statystyczne, że spośród ponad 100 000 głosów liczonych po godzinach wszystkie trafiają do jednego kandydata? – pyta Dinesh D’Souza. Z kolei Eric Trump zwraca uwagę na to, że w Wisconsin nagle wzrosła frekwencja do blisko 90 procent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj