Rząd wykorzystuje aborcję do wprowadzenia covidowego REŻIMU?!

0
155
Jarosław Kaczyński, Wojciech Jaruzelski

Na stronie FB pt. “Iluminaci – wezwanie do przebudzenia” pojawił się ciekawy post dotyczący obecnych protestów kobiet ws. aborcji. Udostępniamy go w całości:

“Nie dajcie się kochani… Wiem, że wielu z Was doskonale o tym wie, ale też duża część niekoniecznie… I zapewnie wielu z Was nie chciałoby tego usłyszeć i też wielu się sprzeciwi, ale naszym wewnętrznym obowiązkiem, jest to przekazać publicznie

W dużym skrócie…

Zadajcie sobie pytanie – dlaczego w czasie „plandemi”, tak gorącym czasie, rzuca się kontrowersyjne, uderzające w najbardziej czułe punkty ustawy?

Czy naprawdę sądzicie, że tak zupełnie przypadkiem właśnie teraz, kiedy wprowadza się po nocach ustawy mające przymuszać ludzi do szczepień, a producentów z góry czyścić z wszelkich zarzutów, zdecydowano się zmienić prawo dot. aborcji?

Otóż Kochani… Wy wszyscy, którzy wychodzicie na ulicę, krzyczycie, manifestujecie, walczycie… Otóż jesteście pionkami w grze. Jesteście owieczkami, które tańczą dokładnie tak, jak tego „góra” oczekiwała!

Wystarczyło, że wcisnęli klawisz. Jeden enter i owieczki realizują plan.

Krótki komunikat Kochani – chcecie znać następny krok? To kontynuujcie wyrażanie swojego oburzenia. Otóż pewien STAN jest potrzebny do wprowadzenia kolejnych kart do gry, a to co dzieje się teraz w wielu miastach, będzie idealnym pretekstem do podejmowania pewnych decyzji, nieprzychylnych dla Was, obywateli.

Co zatem robić? Przede wszystkim powinniśmy zacząć od fundamentu, czyli czego nie robić. W pierwszej kolejności zaprzestać walk, ataków, protestów. Trzeba natychmiastowo zaprzestać pomagać realizować plan władzy.

Weźcie głęboki oddech, spowolnijcie, popatrzcie na wszystko z boku, z pozycji obserwatora… Poczytajcie książkę zamiast oglądać telewizję, która podsyca to wszystko. Ustabilizujecie swój układ emocjonalny, a umysł zacznie funkcjonować z nowymi połączeniami neuronowymi. Tym samym zdacie sobie sprawę z pułapki, w jaką zostaliście wpędzeni.

Nie pokonacie ich w ten sposób, nie obalicie rządu w ten sposób. Z szabelką na czołgi nie ma sensu iść. Rządzący tylko na to czekają. Tyle, że oni są na to przygotowani.

Przestańcie walczyć, a poszerzajcie wiedzę i dzielcie się nią – w spokoju, w harmonii, zachowując pełną przytomność i świadomość. Wiemy, że nie dotrze to do wszystkich, ale chociaż niech w kilku osobach rozbłyśnie światło, którym podzieli się dalej i wspomóżmy ten czas przełomu na Ziemi, nie wkręcając się w matriksową grę ludzi, którzy w bardzo inteligentny i cwany sposób, realizują swoją grę prowadzącą do jeszcze większej władzy i kontroli nad człowiekiem.

Ty wybierasz. Za siebie.”

https://www.facebook.com/iluminaci.nwo/posts/1637770643061534

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj