Obowiązkowa szczepionka na COVID-19 z komórkami abortowanych płodów?! “Początek apokalipsy”

0
117
Biskup Athanasius Schneider. / foto: YouTube: LifeSite

Biskup Schneider w rozmowie z portalem “LifeSite” stwierdził, że globalna, obowiązkowa szczepionka przeciw COVID-19, która będzie zawierała elementy abortowanych płodów, będzie początkiem spełniania się apokalipsy.

W zeszłym tygodniu biskup Athanasius Schneider przedstawił scenariusz „apokalipsy” dotyczący wymuszonych globalnych szczepionek, w których skład wchodziłyby komórki abortowanych płodów. Powiedział, że jeśli będzie istnieć taka szczepionka i będzie przymusowa, to “wtedy wkroczymy w etap apokalipsy”.

Może się mylę, ale mam podejrzenie, że częściowo ta sytuacja z COVID-19 powstała nie tylko po to, aby wprowadzić nową dyktaturę i kontrolę ludności, ale także w jakiś sposób zalegalizować aborcję na całym świecie – zabijanie nienarodzonych dzieci i wykorzystywania ich części w szczepionce – powiedział bp Schneider.

Szczepionka będzie narzucona i obowiązkowa – abyś nie mógł bez niej pracować, podróżować, chodzić do szkoły, zobowiązując całą populację do otrzymania szczepionki, a jedyną szczepionką będzie szczepionka wykonana z komórek z abortowanych dzieci – dodał.

Rządzący na całym świecie nie przyjmą innych szczepionek i będą kłamać, mówiąc, że są one nieskuteczne, a jedyną skuteczną szczepionką będzie ta zawierająca komórki dzieci po aborcji. Nie twierdzę teraz, że tak się stanie, ale takie jest moje podejrzenie: wydaje mi się realistyczne, że to może nadejść. To jest dla mnie ostatni krok satanizmu: Szatan i rząd światowy – ostatecznie światowy rząd masoński – zobowiążą wszystkich do przyjęcia aborcji w ten sposób – podkreślił biskup Schneider.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj