“Twarz diabła” podczas pożarów w Australii. Przerażające sceny zarejestrowała kamera [WIDEO]

0
103
"Twarz diabła" podczas pożarów w Australii. / foto: YouTube: TheSun

Po pożarach w Australii pojawiła się teoria, jakoby były one karą za grzechy. Chodziło tu o bardzo liberalne prawo dotyczące aborcji oraz promocję LGBT. Była ona silnie wyśmiewana, jednak w sieci pojawiło się nagranie pokazujące w płomieniach Australii „twarz diabła”.

Pożary w Australii, które miały miejsce na początku tego roku, szybko zostały przykryte przez inne tematy. Jednak na początku roku nie znikały z czołówek gazet i portali. Część osób uważało wówczas, że ich przyczyną są grzechy popełniane przez australijskie społeczeństwo.

– Najpierw w Australii zalegalizowano małżeństwa tej samej płci, potem aborcję i od tego czasu kraj trawią ogromne pożary, w których giną ludzie, zwierzęta i natura. Już raz taka sytuacja miała miejsce. Możemy o niej przeczytać w Starym Testemencie. Nie ma przypadków są tylko znaki – napisał na Twitterze Marcin Rola.

Podobnie wypowiedział się katolicki raper Tau. – W Australii panuje straszliwe prawo aborcyjne, które pozwala zabijać dziecko nawet do samego momentu narodzenia. Oprócz tego Australia promuje LGBT i przeróżne inne ideologie niszczące moralność człowieka – wyliczył i dodał, że „co siali, teraz zbierają”. – Zastanówmy się, co w rzeczywistości płonie? Australia, czy nasze brudne, zepsute serca? – pyta na koniec.

Okazuje się jednak, że może być w tym prawda. Furorę w sieci robi nagranie “The Sun”, na którym wśród kłębów dymu pojawia się zdaniem wielu Internautów “twarz diabła”. Czy to faktycznie sam szatan dał o sobie znać poprzez pożary w Australii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj